Donat's brain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WeLcome to Donat'sBrani Forum, ) http://Donatsbrain.OurToolbar.com/ Instalo TooLbarin Donatsbrain
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:50 am nga Donatsbrain

» Tiago nuk dëshiron të largohet nga Juventus
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:48 am nga Donatsbrain

» Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:46 am nga Donatsbrain

» Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:45 am nga Donatsbrain

» Messi i pasigurt për takimin kundër Espanyol
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:30 am nga Donatsbrain

» Liverpool dëshiron shkëmbim Babel-Pavlychenko
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:28 am nga Donatsbrain

» Gerrard i lumtur me rikthimin e Torres
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:26 am nga Donatsbrain

» Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:21 am nga uLttraammaaxx

» Ferrara Pranë Shkarkimit
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:17 am nga uLttraammaaxx

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Ora
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Thu Dec 12, 2013 8:18 pm

 

 Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern

Shko poshtë 
AutoriMesazh
uLttraammaaxx

uLttraammaaxx


Numri i postimeve : 8
Join date : 08/12/2009

Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Empty
MesazhTitulli: Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern   Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:21 am

Trajneri i Bayern Munichut, Louis van Gaal, e ka bërë të qartë që gjigantët bavarezë janë të gatshëm ta largojnë sulmuesin italian Luca Toni, në afatin kalimtar të janarit.

“Nuk kam për çfarë të flas më me Luca Tonin. Ai ka deklaruar se dëshiron të largohet nga Bayerni, prandaj mund të fillojë të kërkojë një skuadër të re”.

“Është vonë për të kërkuar falje tani. Ai është dashur të mendojë më herët për këtë gjë. Ai e ka marrë vendimin që të sillet në mënyrë të caktuar dhe nuk ka më kthim prapa”.

“Ai nuk i ka realizuar ato që kemi pritur këtë sezon dhe ai nuk është i nevojshëm më te Bayern Munichu”, ka thënë Van Gaal për Corriere dello Sport./DonatsBrainVan Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern Luca-toni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Donat's brain :: Football :: Te Rejat E Futbollit-
Kërce tek: