Donat's brain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WeLcome to Donat'sBrani Forum, ) http://Donatsbrain.OurToolbar.com/ Instalo TooLbarin Donatsbrain
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:50 am nga Donatsbrain

» Tiago nuk dëshiron të largohet nga Juventus
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:48 am nga Donatsbrain

» Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:46 am nga Donatsbrain

» Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:45 am nga Donatsbrain

» Messi i pasigurt për takimin kundër Espanyol
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:30 am nga Donatsbrain

» Liverpool dëshiron shkëmbim Babel-Pavlychenko
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:28 am nga Donatsbrain

» Gerrard i lumtur me rikthimin e Torres
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:26 am nga Donatsbrain

» Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:21 am nga uLttraammaaxx

» Ferrara Pranë Shkarkimit
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:17 am nga uLttraammaaxx

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Ora
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Thu Dec 12, 2013 8:18 pm

 

 Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Donatsbrain
Admin
Donatsbrain


Numri i postimeve : 11
Join date : 08/12/2009

Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Empty
MesazhTitulli: Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali   Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:50 am

Trajneri i Realit të Madridit, Manuel Pellegrini, thotë se Barcelona nuk është një ekip më superior.
Barcelona fitoi me rezultat 1-0 ndaj Real Madridit në El Clasicon e zhvilluar dy javë më parë në Nou Camp, por Pellegrini vazhdon të mbajë qëndrimin se ekipi i tij ishte më i mirë.

“E pamë këtë dy javë më parë. Ne kishim më shumë shanse se ata. Me dy stile të ndryshme. Fitorja nuk do të thotë se jeni superior. Nëse ne luajmë si Barcelona, ne do të luajmë dhjetë herë më keq”.

“Nëse Real Madridi luan ashtu siç luajmë, mund të shtyhemi me Barcelonën. Madrid ka më shumë lojtarë të drejtpërdrejtë, sulmues, njerëz që mund të shënojnë. Cristiano Ronaldo, Kaka, Higuain, të gjithë mund ta bëjnë ndryshimin”, ka thënë Pellegrini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://donatsbrain.albanianforum.net
 
Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Donat's brain :: Football :: Te Rejat E Futbollit-
Kërce tek: