Donat's brain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WeLcome to Donat'sBrani Forum, ) http://Donatsbrain.OurToolbar.com/ Instalo TooLbarin Donatsbrain
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:50 am nga Donatsbrain

» Tiago nuk dëshiron të largohet nga Juventus
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:48 am nga Donatsbrain

» Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:46 am nga Donatsbrain

» Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:45 am nga Donatsbrain

» Messi i pasigurt për takimin kundër Espanyol
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:30 am nga Donatsbrain

» Liverpool dëshiron shkëmbim Babel-Pavlychenko
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:28 am nga Donatsbrain

» Gerrard i lumtur me rikthimin e Torres
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:26 am nga Donatsbrain

» Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:21 am nga uLttraammaaxx

» Ferrara Pranë Shkarkimit
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:17 am nga uLttraammaaxx

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Ora
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Thu Dec 12, 2013 8:18 pm

 

 Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Donatsbrain
Admin
Donatsbrain


Numri i postimeve : 11
Join date : 08/12/2009

Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Empty
MesazhTitulli: Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit   Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:46 am

Anësori i Arsenalit, Theo Walcott, është i vendosur të lërë prapa pengesat që i kanë shkaktuar lëndimet dhe shpreson të jetë shartues në derbin e të dielës duke treguar një paraqitje të mirë kundër Liveproolit.
20-vjeçari nuk ka qenë në gjendje të tregojë aftësitë e tij këtë sezon për shkak të lëndimeve të vazhdueshme, por beson se mund të rikthehet në formë dhe të tregojë vlerat në ndeshjen e radhës.

“Shpresoj se nëse luaj nga fillimi do të luaj me zemër. Isha fans i Liverpoolit kur isha i ri dhe gjithmonë kam luajtur mirë atje. Gjithmonë më rikthehen kujtimet e mira, andaj edhe nëse inkuadrohem nga stoli, shpresoj se do të bëj punë të mirë”.

“Ka qenë një kohë e gjatë që kur kam luajtur 90 minuta. Gjëja kryesore ishte të luftoj dhe të jem i gatshëm për vikend. Dhe shpresoj se do të luaj rol për të ndihmuar ekipin të nxjerrë rezultat pozitiv”, ka thënë Walcott.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://donatsbrain.albanianforum.net
 
Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Donat's brain :: Football :: Te Rejat E Futbollit-
Kërce tek: