Donat's brain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WeLcome to Donat'sBrani Forum, ) http://Donatsbrain.OurToolbar.com/ Instalo TooLbarin Donatsbrain
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pellegrini: Barcelona nuk është më superiore se Reali
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:50 am nga Donatsbrain

» Tiago nuk dëshiron të largohet nga Juventus
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:48 am nga Donatsbrain

» Walcott i vendosur të luajë kundër Liverpoolit
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:46 am nga Donatsbrain

» Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:45 am nga Donatsbrain

» Messi i pasigurt për takimin kundër Espanyol
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:30 am nga Donatsbrain

» Liverpool dëshiron shkëmbim Babel-Pavlychenko
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:28 am nga Donatsbrain

» Gerrard i lumtur me rikthimin e Torres
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:26 am nga Donatsbrain

» Van Gaal : Toni Nuk është i Nevojshem Për Bayern
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:21 am nga uLttraammaaxx

» Ferrara Pranë Shkarkimit
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:17 am nga uLttraammaaxx

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Ora
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Thu Dec 12, 2013 8:18 pm

 

 Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Donatsbrain
Admin
Donatsbrain


Numri i postimeve : 11
Join date : 08/12/2009

Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Empty
MesazhTitulli: Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet   Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:45 am

Sulmuesi brazilian Robinho thotë se ai është i përkushtuar në Manchester City dhe dëshiron të qëndrojë gjatë te klubi anglez.
Braziliani thotë se dëshiron të mbetet në Ligën Premier edhe për ’10 vite të tjera’ pavarësisht spekulimeve të vazhdueshme të cilat e lidhin atë me një kalim në Barcelona.

“Çdo ndeshje që luaj, ndjehem më komfort. Shpresoj të vazhdoj të luaj futboll në Angli për një kohë të gjatë. Jam shumë i lumtur këtu dhe e dua Manchester Cityn. Mendoj se do të qëndrojë këtu edhe për 10 vite”.

“Nuk e di, familja ime është e lumtur shumë, fansat më duan dhe unë i dua fansat. Përqendrimi im është në City. Gjithmonë do të ketë spekulime, por unë jam i lumtur këtu”, ka thënë Robinho për BBC.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://donatsbrain.albanianforum.net
 
Robinho dëshiron që qëndrojë në City edhe dhjetë vjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cicinho do të qëndrojë te Roma
» Tiago nuk dëshiron të largohet nga Juventus
» Liverpool dëshiron shkëmbim Babel-Pavlychenko

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Donat's brain :: Football :: Te Rejat E Futbollit-
Kërce tek: